Motivačný príbeh  Tatianky Miklušovej časť.1

Motivačný príbeh Tatianky Miklušovej časť.1

Ahojte. 😉 V prvom rade vás chcem pozdraviť a verím, že môj príbeh bude pre vás zaujímavý a motivačný. Rozhodla som sa ho napísať pretože viem, že som sama žena, ktorá aj po 40 tke chce byť zdravá, vyzerať k svetu, mať veľa energie a pozitívny prístup k životu! 😉 

Volám sa Tatiana Miklušová. Mám 48 rokov a žijem v Košiciach. Prešla som pozitívnou premenou zdravotného stavu a postavy. Momentálne pôsobím ako fitness trénerka a členka VIPFIT tímu.

Moj FB: Tatiana Miklušová

Môj Instagram: tatiana_miklusova

Svoje detstvo som prežila v malebnej dedinke Smolník.

Ako dvojročná ☺

Už ako dieťa som bola športovo veľmi aktívna. Venovala som sa volejbalu, basketbalu a vybíjanej. Ale najradšej som mala beh – či už na krátke, alebo dlhé trate. Keď som študovala na gymnáziu, reprezentovala som školu na rôznych bežeckých súťažiach, kde som dosahovala výborné výsledky.

11. ročník behu o pohár VOSR ako 15 ročná

Po skončení štúdia som sa zamestnala. Vydala som sa a založila si rodinu. Mám dve deti – dcéru Julianu a syna Michala. Počas materskej dovolenky som sa im naplno venovala a šport išiel bokom.

Keď deti vyrástli, uvedomila som si, že som sa celkovo zanedbala. Tak som začala chodiť na skupinové cvičenia a kruhové tréningy pre ženy. A taktiež som sa začala stravovať „zdravšie“ na základe rôznych informácií a tipov, ktoré som si našla na internete. Celkom sa mi toto cvičenie a stravovanie zapáčilo, ale už od prvých tréningov a zmien v stravovaní som pociťovala, že to nie je pre mňa to najlepšie. Na tréningoch sme cvičili cviky, ktoré podľa mňa nemali veľa spoločného so zdravím, aj keď to tak bolo prezentované. V stravovaní som sa po čase dosť trápila, pretože čím viac rôznych diét a systémov som skúšala aplikovať, výsledkom bol zakaždým jojo efekt, alebo problémy s trávením.

Kruhový tréning predtým

Netrvalo dlho a stal sa mi úraz. Nebola som prvá a ani posledná, ktorej sa to stalo pri takýchto typoch kruhových tréningov a skupinových cvičení. Roztrhol sa mi meniskus na pravej nohe pri cviku, ktorý bol zle prevedený, pretože nám jeho prevedenie ukazovali nesprávne. Nasledovala nevyhnutná operácia a rehabilitácia, ktorá mi žiaľ veľmi nepomohla. K tomu sa pridali výrazné tráviace problémy a bolesti krčnej chrbtice. Avšak ja som sa chcela opäť naplno hýbať a cvičiť. Začala som troška behať, ale bolo to nesprávne rozhodnutie. Objavili sa bolesti v obidvoch kolenách. Bolo to veľmi náročné obdobie nielen po fyzickej stránke, ale aj po tej psychickej.

V nemocnici po operácii kolena ☹

Avšak nastal zlom… 🙂

Môj manžel ma skontaktoval s Vipfyziotrénerom Milanom Sabom, ktorý je spoluzakladateľom projektu VIPFIT. Venuje  sa ľuďom, ktorí majú problémy s pohybovým aparátom a taktiež by chceli zmeniť svoju postavu a zdravotný stav k lepšiemu. Okrem toho je zakladateľom VIPFIT tréningových systémov a tvorcom stravovacích plánov na mieru. Dohodli sme sa na spolupráci a začali sme spolu cvičiť VIPFIT tréning pre ženy na doma. Netrvalo dlho a po krátkom čase mi bolesti ustúpili.

Tento špeciálny tréningový systém mi výrazne pomohol už po pár lekciách. Po 1,5 mesiaci mi vo VIPFIT projekte ponúkli, že ma pripravia na súťaž s názvom Jarná premena. Neváhala som ani chvíľku a pustili sme sa do toho. Po poctivom cvičení a aplikovaní stravovacieho systému na chudnutie sa mi rapídne zlepšil zdravotný stav, ustúpili problémy s trávením a zlepšila sa mi postava. Posilnila a spevnila som si celé telovýrazne som aj schudla. Umiestnila som sa na treťom mieste v silnej konkurencii. Avšak sama pre seba som bola víťazkou

Ako mi táto premena zmenila život? K čomu ma to motivovalo? Čo robím aktuálne a ako môžeš aj ty zlepšiť zdravie a postavu?

Toto všetko sa dozvieš v 2. časti môjho príbehu ktorý nájdeš: TU

Veľa žien túži po krajšej a udržiavanej postave, čo vedie k radosti a realizácii – naplneniu.

Ak chceš účinný tréningový systém na doma, ktorý ti pomôže spevniť postavu a zlepšiť problémové partie tak klikni sem: TU

A nezabudni využiť môj 15 % zľavový kupón : t.miklusova15

Prajem Vám krásny zvyšok dňa. 

Vaša Tatianka

3 Comments

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *